بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در تالش

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در تالش

اجاره ویلا در تالش

 نام قدیمی این شهر طوالش است که در طی زمان دچار تغییر شده.

 منطقه تالش در قدیم یکی از قسمت‌های مهم قفقاز بود که امروز آن را بنام هشتپر هم می‌شناسند. طبق یافته‌ها مردم تالش همان بازماندگان اقوام کادوس باستان در همسایگی قوم گیل در گیلان می باشند که گور دخمه‌های پیداشده در این شهر نشانه‌هایی از آن داشت که متأسفانه مورد غارت قرار گرفت.

 تعداد زیادی از مردم تالش امروز در کشور آذربایجان و روسیه زندگی می‌کنند و آن هم به دلیل معاهده گلستان در سال هزار و هشت‌صد و سیزده است. که بخشی از آن به روسیه واگذار شد و در ادامه در قرارداد ترکمنچای نیز بخش دیگری از این منطقه بزرگ از آن جدا شد.

 سایت قصریاب می تواند از قیمت  385000 تومان به بالا شما را در اجاره ویلا در تالش، اجاره سوئیت در تالش ، اجاره روزانه خانه در تالش، اجاره روزانه آپارتمان در تالش، اجاره اتاق در تالش، اجاره منزل مبله در تالش ، اجاره اقامتگاه بوم گردی در تالش و پیدا کردن ویلا در تالش یازی و پشتیبانی 24 ساعته کند.

 • پارک جنگلی سیاهداران : این پارک دارای درختان بزرگ و سر به فلک کشیده بلوط است. که توسط شهرداری تالش به یک تفریحگاه تبدیل شده. و در دامنه تپه راه گذاری و پله گذاری هایی شده تا به قله تپه دسترسی داشته باشید .در این مکان امکانات رفاهی و بازی و همچنین حیات وحش طبیعی از آهو و غزال وحشی به‌وجودآمده برای مسافران و گردشگران که ارزش اجاره سوئیت در تالش را این جاذبه‌ها دوچندان کرده است.
  غار سوبا تان : این غار در شمال شرقی تالش واقع شده. و به گنج خان نیز معروف است برای بازدید این غار نیاز به راهنما است چراکه مسیر پیاده‌ روی دارد و در ارتفاع 15 متری صخره‌ها پنهان است. البته مردم محلی هنوز هم معتقد هستند این غار طلسم شده و نباید وارد آن شد .
  پارک جنگلی گیسوم : این پارک با مسیری به شکل تونل جنگلی که کناره‌های جاده پر شده از درختان سربه ‌فلک‌ کشیده. که روی جاده را پوشانده‌اند گیسوم جایی است که جنگل و دریا به هم می‌رسند.
  آبشار ورازان، دریاچه سرکان و رودخانه گرگان‌ رود از دیگر جاذبه‌های این منطقه هستند که شما می‌توانید با مسافرت به این شهر با کمک ما یک ویلا در تالش پیدا کنید و به گردش در تالش بپردازید.

 • جنگل‌های تالش اغلب در قسمت کوهستانی آن و در ارتفاع دو کیلومتری از سطح دریا واقع شده‌اند.
  یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین این‌ها می‌توان جنگل‌های تیپ پیر کان را نام برد که پوششی از درختان له ‌له خزر، آهن، آکاسیای ابریشمی و... است.
  تالش در حدود دویست کیلومتر ساحل دریای خزر را دارد که باعث ایجاد رطوبت زیاد در هوای آن نیز شده .در کنار این ساحل جنگل های معروف گیسوم و قروق نیز قرار دارند.

 • تالش از نظر جمعیت دومین پس از رشت و از نظر مساحت اولین شهر استان گیلان است .
  مرکز این شهرستان شهر هشتپر است که از این‌رو تالش را هشتپر نیز می‌نامند.
  این شهر از غرب با اردبیل از شمال با آستارا از جنوب با رودبار و از شرق با دریای خزر و انزلی همسایه است. شهرستان زیبایی که از یک بخش به طبیعت زیبای کوهستانی و از بخش دیگر به دشت پهناور جلگه‌ای و دریا متصل است. و شما می‌توانید با اجاره ویلا در تالش از طبیعت آن لذت ببرید و از تنباکو و کیوی مرغوبی که در این‌جا تولید می شود و رتبه اول تولید را در کشور در هر دو محصول دارد خرید کرده و استفاده نمایید.
  آب‌وهوایی این منطقه بسیار مرطوب بوده و از پوشش گیاهی انجیر و ازگیل است.

 • در این شهر مردم اغلب به زبان تالشی که نوع تغییر یافته‌ای از زبان پهلوی یا همان زبان ایرانیان باستان است صحبت می‌کنند. اما زبان‌های ترکی، گیلکی و فارسی نیز در آن صحبت می شود.
  در تالش شیعه و سنی سال هاست کنار هم هستند و زندگی برادرانه وخوبی دارند . در این شهر هم نماز جمعه شیعه و هم اهل تسنن برگزار میشود.