بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در سامان

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در سامان

اجاره ویلا در سامان

بهشتی زیبا در دامنه های کوه دنا، از شهرهای بسیار زیبای استان چهرمحال و بختیاری. سامان در فاصله 22 کیلومتری شمال شرقی شهرکرد و 85 کیلومتری استان اصفهان واقع شده. سامان به دلیل قرار گرفتن در کنار رودخانه زاینده‌ رود از طبیعت بسیار عالی برای کشاورزی و دامداری و جذب گردشگر برخوردار است و تپه‌ها و ماهورهای متعدد و زیبایی دارد.

 در سال 1347  به شهر ارتقا یافت در سرشماری سال 95  جمعیت سامان 14192 بود.

 برای اجاره سوئیت در سامان شهرکرد و اجاره روزانه ویلا در سامان ، سایت قصریاب بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد خواهد داد.

 • پل زمان‌خان سامان : مهم‌ترین سازه تاریخی این شهر است که در زمان صفویه ساخته شده. حاکم قشقایی آن زمان فردی به نام ((زمان خان)) بود که به افتخار او این پل را نام‌گذاری کردند. این بنا در فاصله 5 کیلومتری شهر سامان واقع شده و بر روی زاینده‌رود قرار دارد.
  دهکده زاگرس که واحدهای اقامتی بسیار زیبا و مشرف به این پل و رودخانه دارد محیطی زیبا و توریستی در آن ناحیه به وجود آورده است.
  برای اجاره ویلا در سامان یا رزرو ویلا درسامان با ما در ارتباط باشید.

  پل کاهکش : پلی زیبا که کنار روستای کاهکش قرارگرفته و از طبیعت و آب‌وهوای بی‌ نظیری برخوردار است. همچنین شما می‌توانید پس از بازدید از این پل از دو محصول بادام و هلوی این روستا که جزو بهترین‌ها در کشور است خرید نمایید.

  پل هوره : تاریخ این پل به دوران صفوی می‌رسد اما در طول زمان بطور کامل از بین رفته بود. در سال 1338با کمک خیرین و مردم روستا دوباره از نو ساخته شد. نام این پل به روستای کنار آن منسوب است.

  روستای بدون کوچه یاسه چاه : روستایی تاریخی که از طرف سازمان گردشگری جزو روستاهای هدف گردشگری انتخاب شده است . بافت این روستا خشتی است و دقیقاً به همان شکلی که در دوران صفوی ساخته شده باقی مانده. این روستا از نظر فاصله بین دو شهر نجف‌آباد اصفهان و شهرکرد قرار دارد.

  روستای سواد جان : روستایی با دالان سرپوشیده که در اوایل دوره صفویه شکل گرفته و در کنار زاینده‌ رود است. بافت خانه‌های این روستا به دلیل نوع ساخت آن بسیار متراکم است.
  ارزش گردشگری این روستا به دلیل ساختار ساحلی و دره‌ای آنست که باعث می شود پوشش گیاهی خاص و متنوع و حیات وحش بکری داشته باشد. غار آهکی قیس از دیگر جاذبه‌های دیدنی این روستاست.

 • اکثر مردم این شهر ترک قشقایی هستند و به زبان ترکی با لهجه قشقایی صحبت می‌کنند. اما در بین آن‌ها مهاجرانی از اصفهان شهرکرد و غرب خوزستان هم به چشم می‌خورد اهالی این شهر مسلمان و اکثراً شیعه می باشند.
  سامان جزو شهرهای کوچک ایران است اما از لحاظ شعر و ادبیات شاعران بزرگ و بنامی را به خود دیده است (( دهقان سامانی)) و ((عمان سامانی)) از این جمله شاعران هستند که کتاب(( گنجینه الاسرار)) کتاب معروف عمان است و در آن حوادث عاشورا را به زیبایی، به نظم کشیده.
  این شعر معروف در ابتدای این کتاب آمده :
  کیست این پنهان مرا در جان و تن ؟ کز زبان من همی گوید سخن
  این که گوید از لب من راز کیست ؟ بنگرید این صاحب آواز کیست؟

 • برای اجاره سوئیت در سامان شهرکرد ، اجاره روزانه سوئیت در سامان و رزرو ویلا در سامان از پیشنهادات سایت قصریاب می‌توانید از انواع و در قسمت های متفاوت استفاده کنید.