بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در رامسر

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در رامسر

اجاره ویلا در رامسر کنار دریا

رامسر یکی از شهرهای شمالی ایران است که زیبایی آن به قدری مشهور بوده که اکنون هرایرانی دست کم نام آن را یک بار شنیده. این آوازه ی زیبایی بی جهت نیست. چرا که این شهر محل گره خوردن دریا ، کوهستان و جنگل به هم است و این ویژگی آن را به شهری خاص و بی بدیل تبدیل میکند. به همین جهت اجاره روزانه خانه در رامسر و اجاره سوئیت در رامسر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این شهر از شمال به دریا متصل است و از جنوب به رشته کوه البرز محدود می‌شود. در شرق هم با شیرود و در غرب با چابکسر همسایه است. در سرشماری سال ۹۵ جمعیت رامسر چیزی حدود ۳۶ هزار نفر اعلام شد که این جمعیت گیلک هستند و با زبان گیلکی با همدیگر حرف می زنند.

از ویژگی‌های خاص دیگر عروس شهرهای ایران رامسر ، می‌توان رتبه ی اول نزدیکترین فاصله بین دریا و کوهستان را نام برد. به طوری که می توانید با اجاره روزانه ویلا در رامسر چند روزی را در این شهر اقامت کنید و پس از قدم زدن در کنار دریا و لذت بردن از تفریحات آبی بلافاصله با خودرو خود از این ارتفاع پست تا ارتفاع ۱۸۰۰ متری از سطح دریا بالا بروید و از جاهای دیدنی جواهرده رامسر که یک منطقه گردشگری بکر و زیباست دیدن کنید. البته حتما در مسیر از جنگل دالخانی و طبیعت اعجاب انگیز آن بازدید کنید و چشمه ها و استخرهای آبگرم معدنی کتالم و ساداتشهر برای شنا استفاده نمایید.

حتما شما هم از این همه تنوع در جاذبه گردشگری حیرت زده خواهید شد. تمامی مسافرانی که به این شهر شمالی ایران سفر کردن همگی معتقد بودند که شهر رامسر برای زندگی بهترین شهر ایران است و نمی‌توان با چند روز اقامت تمام جاذبه های آن را دیده پس با اجاره روزانه سوئیت در رامسر و  اجاره ویلا در رامسر می توانید اقامت طولانی تری را با تخفیف ویژه در این شهر تجربه کنید.

اجاره سوئیت در رامسر

شما عزیزان میتوانید بدون در نظر گرفتن بعد زمان و مکان در هرکجای کشور که هستید ، از طریق وبسایت گردشگری قصریاب جهت اجاره روزانه ویلا در رامسر اقدام نمایید و دیگر در این شهر در دردسر پیدا کردن محل اقامت را نداشته باشید.

 • معروف ترین روستای گردشگری در شهرتان رامسر که حدود ۲۷ کیلومتر فاصله با آن دارد. جواهرده ییلاقی است که در ارتفاعات ۲۰۰۰ متری رشته کوه البرز یعنی در بخش کوهستانی رامسر واقع شده و علت آب و هوای مطبوع و خنک این منطقه در تابستان مسافران زیادی را به سوی خود می کشاند.
  این بهشت روی زمین ترکیبی از طبیعت جنگلی و سرسبز با چشمه و آبشار است که وجود دریاچه قو در آن طبیعت رویایی و خیالی را به وجود آورده. این روستا جزو معدود روستاهای کشور است که هزینه ورودی دارد.

 • کلوچه + کوکی( نوعی کلوچه بدون مغز که روی آن شکلات است ) + آغوزنون (شیرینی جشنهای مازندران که به دو شکل خام و پخته آماده می شود) + شیرینی پشت زیک + شیرینی رشته به رشته + شیرینی برنجک + نان قتلمه + زیتون + برنج + ترشی + ماهی.
  صنایع دستی »» چادرشب بافی + نمد بافی + مروار بافی + حصیر بافی.

 • روستای گرسماسر در ۴۰ کیلومتری رامسر + روستای جواهرده رامسر دارای آبشار و جنگل و دریاچه + ییلاق ازره یا ازارک دارای جنگل بکرو دریاچه + روستای سادات محله + روستای جنت رودبار + روستای ایزکی رامسر.
  این مناطق جز زیباترین و گردشگری ترین ییلاق های این شهر میباشند.

 • این روستای جنگلی و فوق سبز ، یکی از روستاهای ییلاقی خاص و پرطرفدار شهر رامسر به حساب می آید که حدود ۴۰ کیلومتر با آن فاصله دارد و برای رسیدن به آن باید چیزی حدود یک ساعت یا بیشتر رانندگی کنید.
  دراین روستا یک قلعه تاریخی به اسم قلعه گرزمان هست که آثار کمی از آن به جا مانده و گفته میشود که مربوط یاران حسن صباح است. طبیعت اعجاب انگیز و شبیه بهشت این روستا و کوه بلند دزکول که قله آن به بخش‌های زیادی از شمال کشور و شهرهای اطراف نامزد مشرف است ، موجب شده که مسافران زیادی همه ساله بازدیدی از این منطقه داشته باشد بدین جهت وب‌سایت قصریاب جهت اجاره روزانه خانه در رامسر و اجاره روزانه سوئیت در رامسر همراه شماست.