بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در محمودآباد

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در محمودآباد

اجاره ویلا در محمودآباد

 محمودآباد شهری کوچک اما توریستی است که در کنار دریای خزر قرار گرفته و همه ساله مسافران زیادی را از بخش‌های مختلف کشور مخصوصا تهران و کرج به خود می‌بیند.

 همسایه های این شهر را می‌توان فریدون کنار و بابلسر در شرق ، نور در غرب و شهر آمل را در جنوب آن دانست. جمعیت محمودآباد بر اساس سرشماری سال ۹۵ چیزی حدود ۳۸ هزار نفر بوده . این جمعیت مهمان نواز و مهربان با گویش آملی صحبت می‌کنند که یکی از گویش های زبان مازندرانی است.

 وبسایت قصریاب جهت اجاره روزانه ویلا در محمودآباد سریعترین و بهترین راه رزرو را برای شما فراهم کرده است.

 اگر بخواهیم از لحاظ تاریخی بدانیم محمودآباد شمال کجاست؟ و اسناد تاریخی در رابطه با آن را بررسی کنیم. متوجه می‌شویم که این شهر قدمت تاریخی آنچنانی ندارد. البته عده ای تاریخ محمودآباد را به روستای تاریخی آن اهلمرستاق محمودآباد گره می زنند که نمی تواند زیاد درست باشد. در این منطقه ابتدا فقط یک امامزاده و یک راه ساحلی با نام شاه عباسی وجود داشت.

در زمان ناصرالدین شاه توسط محمد حسن خان اصفهانی شهر محمودآباد فعلی بنا نهاده شد و در این منطقه شمالی؛ مسجد ، کاروانسرا ، حمام ، بناهای تجاری و مسکونی ساخت و باعث رونق این بخش شد. محمد حسن خان قصد ساخت راه آهن از دریا تا شمال رشته کوه البرز را هم داشت که با کارشکنی درباریان به هدف خود نرسید.

اجاره سوئیت در محمودآباد

زندگی در محمود اباد به شدت به دریا و به ساحل محمودآباد گره خورده چرا که اقتصاد این شهر بر پایه ی ماهیگیری ، گردشگری و کشاورزی است و هر سه را تحت تأثیر خود دارد. شما عزیزان اگر قصد سفر به این شهر زیبا و گردشگری شمال را دارید می‌توانید واحدهای لوکس محمودآباد را در همین صفحه مشاهده کرده و جهت اجاره ویلا استخردار در محمودآباد اقدام نمایید.

شما عزیزان می توانید جهت اجاره ویلا در محمودآباد ، اجاره روزانه ویلا در محمودآباد و اجاره ویلا استخردار در محمودآباد از طریق وبسایت گردشگری قصریاب اقدام نمایید.

  • این مسیر ۲۱۰ کیلومتر است که اگر در حالت بدون ترافیک با متوسط سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت حرکت کنید، این مسیر را می توان در ۲ ساعت پیمود. 

     فاصله محمودآباد تا رامسر »» 161 کیلومتر بین این دو شهر فاصله است که با توجه به جاده های آن در ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه می توانید مسیر را پیمود.

  • جنگل بونده محمودآباد + اهلمرستاق محمودآباد + پارک ملت محمودآباد + جنگل اهلم + جنگل تشبندان محمودآباد + پارک جنگلی طاهباز + روستای لاویج + شهربازی سرزمین رویاهای محمودآباد +  آب بندان سرخ ‏رود +  امامزاده قاسم (ع) + تپه های باستانی سرخ رود.

  • این شهر دارای آب و هوای معتدل خزری است که در اغلب اوقات بارانی است. آب و هوای معتدل موجب می شود که در زمستان زیاد سرد نباشد. البته تابستان های محمودآباد بسیار گرم و شرجی است و می‌تواند برای سفر آزاردهنده باشد.

     بهترین زمان سفر به محمودآباد از اواخر اسفند تا اوایل خرداد  است و از اواخر شهریور تا اواسط آبان نیز همینطور. در مهرماه و آبان به دلیل کم شدن مسافر همراه با بازگشایی مدارس ، هزینه های سفر به شمال بسیار مناسب خواهد بود.

  • این جنگل زیبا در جاده محمودآباد - آمل و در یکی از روستاهای این شهر قرار گرفته در این جنگل درختان سر به فلک کشیده قرار دارند که طبیعت بکر و اعجاب انگیز را به وجود آورده . رودخانه  معروف هراز نیز از کنار این جنگل و روستای بونده عبور می کند که به طبیعت این ناحیه زیبایی وصف ناشدنی می دهد.

  • این جنگل که نام خود را از روستای تشبندان گرفته در ۱۰ کیلومتری از محمود آباد به سمت آمل قرار گرفته است و پر از درختان افرا ، گردو ، راش ، نارون و ... است. این جنگل سرسبز زیر نظر شهرداری محمودآباد قرار گرفته و محیط دست نخورده و عالی برای آرامش گرفتن دارد.

  • یکی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری محمودآباد همین جنگل فوق سبز و زیباست که در ۱۱ کیلومتری جاده محمودآباد به نور ، در روستای اهلم قرار گرفته. این جنگل مسافران زیادی را به خود جذب می کند و شما نیز اگر به این شهر سفر کردید حتماً به اهلم بروید.