بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در کاشان

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در کاشان

اجاره سوئیت در کاشان

کاشان یکی از شهرهای استان اصفهان و بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرستان پس از مرکز این استان یعنی اصفهان است. این شهر جمعیتی حدود 400 هزار نفر دارد که در وسعتی به اندازه 2100 کیلومتر مربع پراکنده شده اند. شهر هایی نظیر قم، آران و بیدگل، دلیجان و نطنز در همسایگی کاشان قرار گرفته اند. خود کاشان نیز از شهر های قمصر، نیاسر، جوشقان، برزک، مشکات، کامو و چوگان تشکیل یافته. طبیعت زیبای این شهر مرکزی ایران، از مناطق کوهستانی تا مناطق کویری در شمال شرقی کشیده شده که در این منطقه به دشت کویر ایران گره خورده است. و از این جهت در آن میتوانید آب و هوا های مختلف را تجربه کرد که در میان شهر های گردشگری کم نظیر محسوب میشود.

کاشان در گذر تاریخ، تمدن ها و دوره های مختلفی را به خود دیده است. چرا که این شهر قدیمی و تاریخی، زادگاه یکی از قدیمی ترین تمدن های جهان به نام سیلک است که قدمتی بیش از هشت هزار سال دارد و اولین تمدن یکجانشینی و شهرنشینی را در ایران به خود اختصاص داده. این شهر دارای آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی بسیاری است که آن را تبدیل به یک شهر توریستی نموده که همه ساله مسافران زیادی را از بخش های مختلف کشور به خود جذب میکند.

فاصله کاشان تا اصفهان در حدود ۲۱۸ کیلومتر است که این مسیر را می‌توان در زمان دو ساعت و نیمه طی کرد. البته از این جهت که کاشان در شمال استان اصفهان قرار گرفته به شهرهای قم و تهران نزدیکتر است.

اگر شما نیز قصد سفر به کاشان، این شهر پر از بناهای زیبای تاریخی را دارید، وبسایت گردشگری قصریاب می تواند شما را در جهت اجاره روزانه خانه در کاشان و اجاره روزانه آپارتمان مبله در کاشان یاری کند تا قبل از سفر و در هر نقطه از ایران که هستید، محل اسکان خود را رزرو کنید و دیگر دغدغه ی اسکان یابی در شهر های مقصد سفر خود را به دست فراموشی بسپارید.

  • جاهای دیدنی نیاسر کاشان ، جاهای دیدنی قمصر کاشان ، آرامگاه سهراب سپهری شاعر و نقاش معاصر، شهر برزک کاشان و از آثار تاریخی کاشان میتوان حمام و باغ فین کاشان، مسجد جامع کاشان، مسجد و مدرسه آقا بزرگ ، آتشکده نیاسر، خانه عطارها کاشان، تپه های سیلک کاشان، خانه بروجردی ها، غار تالار رئیس نیاسر (مجموعه اویی )، بازار سنتی کاشان، شهر زیرزمینی نوش‌آباد کاشان و خانه عباسیان کاشان را نام برد.

  • مشهد اردهال کاشان که مراسم قالیشویان در آن برگزار می شود، روستای مرق کاشان با طبیعت سرسبز و دل انگیز، روستای نشلج کاشان و روستای ون کاشان از جمله روستاهای معروف وبسیار زیبا برای گردشگری در این شهر زیبای تاریخی هستند.

  • برای اجاره سوئیت در کاشان ، اجاره روزانه خانه در کاشان ، اجاره روزانه آپارتمان مبله در کاشان ، اجاره سوئیت روزانه در کاشان به صفحه کاشان در وبسایت قصریاب مراجعه فرمایید.

  • میتوان گفت فرهنگ مردم کاشان هم به اندازه تاریخ بلند وباستانی آن غنی است و حرف‌ها در زمینه آن برای گفتن زیاد است . بیشتر مردم کاشان مسلمان هستند و پیرو مذهب شیعه جعفری. از جمله خصوصیات مردم کاشان این است که آداب و رسوم ملی و مذهبی خود را همچنان به خوبی گذشته حفظ کرده‌اند. مراسماتی مثل گلاب گیری در قمصر کاشان ، قالیشویان مشهد اردهال کاشان ، کلوخ اندازی چند روز قبل ماه رمضان ، هدیه ماه رمضان ، آشتی کنون، روزه واکنی، هوم بابایی ( در این آیین کودکان در ماه رمضان به در خانه ها میروند اشعار خاصی را دسته جمغعی میخوانند و خوراکی هدیه میگیرند. مردم نیز دست خالی راهی کردن کودکان را بدیمن میدانند) ، عید غدیر و عید قربان هنوز هم بر طبق سنت‌ های گذشته در این شهر به زیبایی انجام می پذیر.

  • موقعیت جغرافیایی کاشان نیز جالب توجه است. زیرا در این بخش خشک و کویری کشور، یک بخش کوهستانی و خوش آب و هوا هم وجود دارد که گستره ی طبیعت این شهر را از کویر تا کوهستان کشیده و محیط آن را بسیار جذاب برای کاشان گردی گردی کرده است. از بخش‌های کویری کاشان می توان نوش آباد و سفید شهر و از بخش های کوهستانی آن می توان قمصر ، نیاسر و برزک را نام برد.
    این شهر به طور کلی از آب و هوای گرم و خشک برخوردار است که در تابستان ها هوای آن به شدت گرم میشود. فصل بهار و تعطیلات عید نوروز یکی از بهترین زمان ها برای سفر به کاشان و بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی بی نظیر آن است.