بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در کرمانشاه

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در کرمانشاه

اجاره روزانه آپارتمان در کرمانشاه

 نهمین شهر پرجمعیت کشور و یک کلان‌شهر بزرگ در غرب ایران است. جمعیت کرمانشاه در سرشماری 95  بالغ بر964651  نفر بود. علاوه بر این کرمانشاه بزرگ‌ ترین شهر کردنشین ایران نیز می‌باشد.

 این شهر از شمال با کوه فرخشاد و طاق بستان و از جنوب با سفیدکوه همسایه است. آب ‌وهوای کرمانشاه معتدل کوهستانی است. این شهر در مسیر عبور زائران کربلا تا مرز خسروی قرار دارد که با مرز به میزان حدود 200 کیلومتر فاصله دارد.

 در کرمانشاه حدود 3000 اثر تاریخی وجود دارد که از این میان 716  اثر به‌عنوان اثر ملی و یک اثر به‌عنوان اثر جهانی ثبت شده است.

 اگر به فکر سفر به کرمانشاه هستید، جهت اجاره روزانه آپارتمان در کرمانشاه ، اجاره سوئیت در کرمانشاه و اجاره منزل در کرمانشاه برای مسافر با ما تماس بگیرید.

 • پیدایش این شهر به قرن 4 میلادی بازمی‌گردد. که در آن زمان یکی از مراکز مهم تجاری و بازرگانی بین تجار شوش و بین‌النهرین بوده است. کرمانشاه یا همان کرمانشان در این دوره تاریخی بسیار مورد توجه پادشاهان ساسانی قرار داشته و به‌عنوان پایتخت دوم محسوب می‌شده.
  بعد از حمله اعراب این منطقه بسیار تخریب شده بود و به نام عراق عجم شناخته می‌شد تا با عراق عرب اشتباه نشود.
  کرمانشاه با گذشت یازده قرن از حمله اعراب در دوره قاجار جان تازه به خود گرفت و این‌هم به دلیل قرار گرفتن در مسیر شهرها زیارتی و عراق و شهر بغداد بود.
  در جهت اجاره سوئیت در کرمانشاه و اجاره ویلا در کرمانشاه با سایت قصریاب در تماس باشید.

 • نام کرمانشاه نیز در دوره‌های مختلف تغییرهای زیادی کرده به‌ طوری‌که در زمان (( کاسی ها )) ،ایلپی و در زمان هخامنشیان کامبادین و کارمیشن و کرمینشان و... نامیده میشده است.
  پس از اسلام هم نام (( قرماسین )) استفاده می‌شده تا در دوره‌های بعد کرمانشاهان و کرمانشاه استفاده شد. یکی از متخصصین معتقد است نام کرمانشاه از زبان محلی مردم که این شهررا (( کرماشان )) می‌نامند گرفته شده و آن هم خود از ریشه کرمانج یا رعیت گرفته شده و این شهر در معنی شهر رعایا است.

 • اکنون می‌توانید بدون دغدغه اسکان، از سایت قصریاب جهت اجاره روزانه آپارتمان در کرمانشاه ، اجاره ویلا در کرمانشاه و اجاره منزل در کرمانشاه برای مسافر اقدام کنید و دیگر در شهر مقصد دردسر اسکان یابی را نداشته باشید.

 • هزینه اجاره سوئیت در کرمانشاه از حداقل 180 هزار تومان شروع میشود.

 • مجموعه بیستون کرمانشاه ، معبد آناهیتا ، طاق بستان و غار پراو از مهم ترین جاذبه های کرمانشاه هستند.
  طاق بستان » معروف‌ترین مکان تاریخی و توریستی کرمانشاه با دو طاق بزرگ که صحنه‌های تاج‌گذاری خسروپرویز، اردشیر دوم و شاپور دوم و سوم است. که برروی کوه حک شده .

  بیستون » قداست این کوه و قرار گرفتن بر سر جاده ابریشم باعث شده بود که در گذشته پادشاهان یادگارهای مهمی را بر روی دامنه این کوه به وجود آورند. کتیبه و نقش برجسته داریوش نیز در این مکان به ثبت جهانی یونسکو رسیده است که مربوط به دوره هخامنشیان است.

  تکیه معاون الملک » 114 سال پیش در سه بخش حسینیه زینبیه و عباسی برای عزاداران حسینی ساخته شده که کاشی‌کاری آن به طرز عجیب و زیبایی معماری گشته به طوری که در جهان نظیر ندارد.

  تکیه بیگلر بیگی » در محل قدیمی کرمانشاه قرار دارد و ساخته زمان قاجار است. این بنا آینه کاری بسیار زیبایی دارد و اکنون به‌عنوان موزه خط و کتاب پذیرای مسافران است.

  معبد آناهیتا » معبدی که به دوره اشکانی و ساسانی نسبت داده می‌شود و محل پرستش آناهیتا فرشته نگهبان آب و زیبایی است و در آن زمان ارزش فراوانی در بین مردم داشته. ستون‌های بزرگ به جای مانده در این مکان بسیار دیدنی است.

  غار قوری قلعه » در فاصله 80 کیلومتری از کرمانشاه و در دامنه کوه (( شاهو)) است که از کانی‌های آهکی زیبایی ساخته شده. این غار در دو بخش دارد. بخش عادی برای مسافران عادی و بخش دوم بخشی که فقط با لوازم و تجهیزات امکان گردش دارد و کوهنوردان حرفه‌ای اجازه ورود به آن را دارند .

  موزه پارینه سنگی، باغ گل‌ها، تالاب هشیان و غار پراو و سراب صحنه از دیگر دیدنی‌های شهر کرمانشاه است.
  برای سفر به کرمانشاه و برای اجاره روزانه آپارتمان در کرمانشاه اجاره سوئیت در کرمانشاه برای مسافر قصریاب بهترین پیشنهادها را برای شما ارائه خواهد داد.

 • سوئیت ها کاملا تمیز بوده و بهترین امکانات بهداشتی به وسیله میزبان های آموزش دیده در جهت اجاره سوئیت در کرمانشاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 • سوئیت ها زیر نظر سازمان گردشگری + میزبان های حرفه ای + تنوع بالای سوئیت و قیمت مناسب + رزرو آسان.

 • خیابان امام + بلوار طاق بستان + پارک شرقی + روانسر + روستای کانیکچکینه + و دیگر مناطق.