بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در شهرکرد

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در شهرکرد

اجاره سوئیت در شهرکرد

 شهری در مرکز نقشه ایران که مرکز استان چهارمحال و بختیاری است. این شهر مرتفع ‌ترین شهر ایران بوده و به همین جهت بام ایران لقب گرفته است. جمعیت شهرکرد در سرشماری سال 95 برابر با 190441 نفر بوده است.آب ‌وهوای این شهر به جهت ارتفاع زیاد آن در تابستان ها معتدل  و در زمستان‌ها بسیار سرد است. فاصله شهرکرد تا اصفهان 97 کیلومتر یعنی در حد یک ساعت است و .تونل‌های ایجاد شده در این مسیر در کم شدن این مسیر نقش عمده‌ای داشتند

شهرکرد از جهت شمالی به شهرهای سامان و بن از جهت شرقی با استان اصفهان از غرب با شهرستان فارسان و از جهت جنوبی با شهرستان‌های بروجن و کیار همسایه است. این شهر به جهت زیبایی بی‌حد و مثالش به سوییس ایران معروف است.

قدمت این شهر طبق یافته‌های باستان‌ شناسان به زمان ساسانیان و اشکانیان بازمی‌گردد و دارای آثار تاریخی بسیار زیاد و زیباست. در یافته‌های باستانی تپه‌های آن نیز قدمت تمدن این شهر تا 9 هزار سال هم تخمین زده می شود.

در سال های اخیر مسافران زیادی به دنبال اجاره سوئیت درشهرکرد و اجاره ویلا در شهرکرد بوده اند؛ مخصوصا در فصل بهار وتابستان به جهت آب و هوای این شهر که قصریاب میتواند در این زمینه راهنمای شما باشد.

 • روستای سیرک » در2 کیلومتری شهر هفشجان قرار گرفته و حدود 290 نفر جمعیت دارد.

  روستای ارجنگ » روستایی که قدمت آن به زمان نادرشاه برمی‌گردد و طبیعت زیبایی از چشمه و دره و کوه ها دارد.

  روستای اسدآباد » با جمعیت 600 نفری دارای مسجد جامع تاریخی که ثبت ملی شده است با طبیعتی بکر و زیبا.

  روستای مهدیه یا زانیان » این روستا به دلیل بزرگ شدن شهرکرد به آن الحاق شده و منطقه 4 آن را تشکیل داده. خانه‌های گلی در این روستا هنوز هم به صورت قدیمی پابرجاست.

  روستای آقبلاق » آقبلاق یک کلمه ترکی به معنی چشمه سفید است. روستایی با دیوارهای کاه‌گلی که درختان مو و انگور از آن آویزان است.

  روستای چالشتر » روستایی دارای طبیعت بکر و مسجد تاریخی چالشتر که به دوران قاجار بازمی‌گردد که ثبت ملی نیز شده است.

 • در دوران قبل از اسلام به کسانی که در چادر زندگی میکردند و به چوپانی و دامداری در مناطق سبز و چمن‌زار مشغول بودند(( کرد)) گفته می‌شد به همین جهت این منطقه را (( دهکرد)) نامیده‌اند. این شهر پس از این‌که در سال 1314 خورشیدی به شهر تبدیل شد نام (( دهکرد )) را به ((شهرکرد)) تغییر دادند. گفته می شود که نام دهکرد تا سقوط صفوی در هیچ‌ یک از منابع نیامده بلکه بعد از روی کار آمدن زندیه برای اولین بار در منابع تاریخی دیده شده است.

 • گیاهان دارویی » آب‌ وهوای کوهستانی شهرکرد باعث شده که شرایط برای رشد گیاهان دارویی که خودرو هستند مناسب باشد. از بعضی از این گیاهان به‌عنوان طعم‌ دهنده غذا استفاده می‌شود. مانند : سلمان تره، ترشک ، پا کلاغ، کنگر، شنگ، چاووک و ...
  همچنین گیاهان دارویی مانند : قارچ، پر موسیر، شیرین‌بیان، کاسنی، بابونه، آویشن ، زنجبیل و ... کشک و قره‌قروت ، بادام و گردوی بسیار مرغوب و گزبلداجی یا همان گز شهرکرد نیز از دیگر سوغات شهرکرد است که با سفر به این شهر حتماً از این سوغات استفاده خواهید کرد.

 • تالاب شهرکرد (چغاخور)، آبشار زردلیمه، قلعه جونقان، قلعه دزک از مهم ترین جاذبه های شهرکرد است.

 • حمام پرهیزکار» بنایی که در دوران پهلوی ساخته شده در دهه بیست و اکنون موزه مردم‌شناسی شهرکرد است.

  مسجد جامع شهرکرد » مسجدی که در قرن 13 ساخته شده و از جهت کاشی‌ کاری و زیبایی شبیه به مسجد حکیم اصفهان است.

  قلعه شمس آباد » در 15 کیلومتری شهرکرد قرار گرفته و قدمتی بیش از 120 سال دارد و به دستور (( یوسف خان امیر مجاهد)) ساخته شده. این قلعه ستون‌های مکعب شکلی دارد که با تصاویری از انسان‌های مسلح و گیاهان تزیین شده.

  قلعه دزک » قلعه ای ساخته شده در دوران قاجار و با معماری داخلی اعجاب‌انگیز و زیبا. که علامه دهخدا نیز به مدت شش ماه در این قلعه سکونت داشته است .
  مجموعه پیر غار ،غار سراب امید آباد، قلعه سورک ، قلعه جنوبگان و شهر سنگی نیز از دیگر جاذبه‌های تاریخی شهرکرد می باشد. برای اجاره سوئیت در شهرکرد و اجاره ویلا در شهرکرد سایت قصریاب بهترین پیشنهادها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 • آبشار زرد لیمه » آبشاری بسیار بلند و عظیم در میان طبیعتی بکر که برای رسیدن به آن نیاز به 8 ساعت پیاده‌ روی است.

  تالاب چغاخور» در60 کیلومتری شهرکرد و در نزدیکی شهر بروجن قرار دارد. حضور پرندگان مهاجر این تالاب را بسیار دیدنی کرده.

  تالاب گندمان، چشمه دیمه و پارک ملی تنگ صیاد از دیگر دیدنی‌های طبیعی این شهر است. اگر قصد سفر به شهرکرد را دارید، برای اجاره روزانه خانه در شهرکرد و اجاره آپارتمان مبله در شهرکرد با سایت قصر یاب در تماس باشید.

 • هزینه اجاره سوئیت در شهرکرد از 170 هزارتومان شروع میشود.

 • میزبان های آموزش دیده و حرفه ای بهداشت سوئیت هارا در کیفیت بالا نگهداشته و در اختیار شما قرار میدهند.

 • خیابان بزرگ مهر + خیابان ملت + محله حافظ شمالی + بلوارهای معلم ، اقبال ، مقدس + میرآباد شرقی + ومناطق دیگر .