بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در سنندج

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در سنندج

اجاره سوئیت درسنندج

 زندگی درسنندج  »  سنندج مرکز استان کردستان و در فاصله 520 کیلومتری جنوب غرب تهران قرار گرفته است. این شهر از شمال با تکاب ، از شرق با بیجار و قروه  ، از غرب با مریوان و سقز و از جنوب با شهرستان کامیاران همسایه است.

بافت سنندج  »  سنندج به خاطر فعالیت‌های شهرسازی دوران صفویه و قاجار بافت سنتی زیبایی دارد که از آن جهت هنوز هم بناهایی مانند : حمام ، مسجد ،  تکیه  و بازارو …  به همان شکل قدیمی خود پابرجاست. این شهر در گذشته های تاریخی به دلیل ساخته شدن قلعه (( سنه دژ )) با این نام خوانده می‌شده که بعدها به دلیل تغییر،  به سنندج تبدیل شده است.

جغرافیای سنندج  » این منطقه کوهستانی دارای پستی‌ها و بلندی‌های فراوانی است به طوری که کوه شاهو3390   متر ارتفاع  و دشت آلود  در بانه فقط 900ارتفاع  از سطح دریا دارد. به جهت داشتن همین ییلاق و قشلاق و دشت مناسب است که در گذشته تاریخی مورد توجه چادرنشینان قرارگرفته و به این منطقه آمده‌اند.

 برای اجاره سوئیت در سنندج  ، اجاره روزانه خانه در سنندج  ،  اجاره روزانه منزل در سنندج  و اجاره سوئیت ارزان در سنندج  با سایت قصریاب در تماس باشید. تا دیگر دغدغه اسکان یابی را در شهرهای مقصد نداشته باشید.

 • مناطق دیدنی اورامانات » این منطقه درحال تبدیل به منطقه هدف گردشگری است. زیراکه طبیعت بکر و بسیار زیبایی دارد و علاوه بر آن روستاهای آن نیز تاریخی است.
  از جمله دیدنی‌های این منطقه (( روستای اورامانات تخت )) است که خانه‌های آن از سنگ ساخته‌ شده و در دامنه پرشیب کوه با معماری اعجاب‌انگیزی بنا شده‌اند.
  آبشار بل در روستای بل با چشم‌اندازی باشکوه و رودخانه سیروان با محیطی سرسبز را می‌توان از مناطق دیدنی این منطقه نام برد.
  پارک آبیدر سنندج » نام پارک جنگلی سرسبز و پرآب در سنندج که به دلیل جوشیدن آب فراوان از نقاط مختلف آن آبیدر (( آب به در)) نامیده شده است. این پارک دارای باغ‌ها ، تپه‌ها و چشمه‌های طبیعی فراوان ، همچنین دارای سینمای 10 هزارنفری روباز، کافی‌شاپ و هتل است که این پارک را در نوع خودش برای باز دید مسافران بی‌نظیر کرده.
  دریاچه سد قشلاق سنندج » در فاصله 20 کیلومتری شمال سنندج قرار گرفته و دارای اسکله زیبا و امکانات قایق ‌رانی و ماهیگیری است.
  مسجد جامع سنندج » مسجدی بسیار زیبا با معماری جالب توجه که در دوران قاجار و در زمان فتحعلی‌شاه ساخته شده است.
  بازار سنندج ، عمارت آصف سنندج ، عمارت خسروآباد سنندج ، پل تاریخی گاران ، آبشار گویله ، غار تاریخی کرفتو و تالاب زریوار از دیگر دیدنی‌های سنندج است.
  برای اجاره روزانه خانه درسنندج و اجاره روزانه منزل درسنندج سایت قصریاب بهترین پیشنهادها را برای شما خواهد داشت.

 • صنایع دستی سنندج » درگذشته به دلیل صعب‌العبور بودن و عدم دسترسی مردم این منطقه به شهرهای دیگر، از لحاظ ساخت وسایل مورد نیاز و صنایع دستی خودکفا بودند. به همین جهت صنایع دستی سنندج تنوع و زیبایی بالایی دارد و خود یکی از دلایل جذب گردشگر است.
  قالی سنندج ، پارچه‌ بافی سنتی سنندج که در کارگاه هایی با نام محلی (( جولایی )) انجام می شود ، کلاش یا درواقع گیوه محلی این منطقه که کفشی مقاوم برای مناطق کوهستانی است از جمله صنایه دستی آن است .
  صنایع چوبی سنندج هم بسیار خاص و زیباست. نازک‌کاری روی چوب ، تنبور و دف سازی از جمله این صنایع چوبی است .
  ازسوغاتی خوراکی آن هم می‌توان شیرینی کنجدی سنندج ، بادام سوخته سنندج که نوعی شیرینی لذیذ است و آدامس طبیعی سنندج را نام برد.
  اگر قصد سفر به سنندج این شهر زیبا را دارید در سایت قصریاب به بخش سنندج برای اجاره سوئیت ارزان درسنندج ، اجاره روزانه منزل درسنندج ، اجاره روزانه خانه در سنندج ، مراجعه فرمایید.

 • غذای محلی سنندج » خورشت ریواس ، قایرمه ، آش عدس بلغور ، آش دوغه وا ،آش گزنه ، کباب کردی ، ماهی کباب زریوار ، هتیمچه و ساوار از جمله غذا های محلی و خوشمزه سنندج هستند .
  رستوران ها » سفره خانه باغ سیب سنندج ، رستوران شیدا سنندج ، رستوران وسفره خانه آبیدر ، رستوران دهکده کاج و ...