بازنشانی گذرواژه

بارگیری نقشه ها

اجاره سوئیت در سرعین

شروع از : 250,000 تومان
، دارایی
50 متر مربع
0 اتاق خواب
4 نفر
1 تخت خواب
شروع از : 200,000 تومان
، دارایی
45 متر مربع
0 اتاق خواب
3 نفر
1 تخت خواب
شروع از : 160,000 تومان
، دارایی
45 متر مربع
0 اتاق خواب
2 نفر
1 تخت خواب
شروع از : 400,000 تومان
، خیابان طالقانی
140 متر مربع
3 اتاق خواب
9 ~ 13 نفر
3 تخت خواب
شروع از : 270,000 تومان
، سرعین
70 متر مربع
2 اتاق خواب
5 ~ 7 نفر
1 تخت خواب
شروع از : 300,000 تومان
، خیابان طالقانی
70 متر مربع
2 اتاق خواب
6 ~ 9 نفر
2 تخت خواب
شروع از : 270,000 تومان
، طاقانی
75 متر مربع
2 اتاق خواب
5 ~ 8 نفر
1 تخت خواب
شروع از : 250,000 تومان
، سرعین
75 متر مربع
2 اتاق خواب
4 ~ 6 نفر
1 تخت خواب
شروع از : 150,000 تومان
210 متر مربع
2 اتاق خواب
6 نفر
1 تخت خواب
شروع از : 75,000 تومان
168 متر مربع
0 اتاق خواب
4 نفر
1 تخت خواب

اجاره سوئیت در سرعین

سرعین شهر کوچکی است که حدود 30 کیلومتر با شهر اردبیل فاصله دارد. یعنی حدوداً پانزده تا بیست دقیقه فاصله.

 این شهر در ایران به چشمه‌های آبگرم خود معروف است و در 5459  جمعیت دارد که از این نظر جزو شهرهای کم‌ جمعیت ایران محسوب می‌شود. اما این شهر را همیشه و به ‌خصوص در فصول گرم سال پر از جمعیت می‌بینید که اغلب آن‌ها گردشگر هستند.

 از لحاظ مردم‌شناسی هم جمعیت سرعین تشابهات زیادی به مردم اردبیل دارند. که می‌توانید در بخش شهر اردبیل در مورد آن بیشتر مطالعه کنید.

 طبیعت سرعین را هم دستکم  نگیرید. منطقه ایست  بسیار سرسبز و زیبا که در دامنه کوه سبلان واقع شده است.

جالب است بدانید که در این شهر بسیار کوچک حدود 250 هتل_ هتل آپارتمان  و مهمانسرا وجود دارد. هتل‌های(( تماشا)) و(( چالدران)) از بزرگ ‌ترین و مجلل‌ ترین هتل‌های موجود در آن است.

 سرعین دارای بیش از ده چشمه آبگرم طبیعی است که از کوه سبلان سرچشمه می‌گیرند و مهم‌ترین آن‌ها چشمه ((گاو میش گلی)) است. البته اکنون توسط لوله‌کشی این آبگرم به استخرهای بزرگ و متعددی که در این شهر ساخته شده نیز هدایت می شود.

 این شهر سالیانه در حدود 2 میلیون مسافر را به خود میبیند . پس اگر به دنبال سوئیت ارزان در سرعین هستید ما بهترین گزینه‌ ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

 • برای اجاره سوئیت در سرعین اجاره ویلا در سرعین و پیدا کردن سوئیت ارزان در سرعین به پیشنهادات سایت قصر یاب در این زمینه حتماً توجه نمایید.

 • حلوای سیاه ، آش دوغ و عسل بیشترین سوغاتی‌هاییست که در فروشگاه‌های داخل شهر سرعین به چشم می‌خورد. کره و سرشیر این شهر هم واقعاً خوش‌مزه است. البته اگر قصد خرید دارد ،میتوانید این محصولات را با قیمت پایین‌تر در شهر اردبیل هم تهیه فرمایید.
  اگر به زودی قصد سفر به شهر زیبای سرعین را دارید برای اجاره سوئیت در سرعین و اجاره ویلا در سرعین قصریاب برای شما محل اسکان مناسب را فراهم کرده است.

 • اگر می‌خواهید از چشمه اصلی آب گرم که خاصیت درمانی بهتری دارد استفاده نمایید و کلاس استخر برای شما مهم نیست، پیشنهاد ما به شما استخر های(( گاو میش گلی)) به معنی چشمه گاو میش و(( بش باجیلار)) به معنی پنج خواهران است. این دو استخر حالت سنتی دارند اما محل اصلی چشمه و جوشیدن آب هستند. از لحاظ قیمت بلیت هم مناسب‌تر می باشند. این دو به صورت روباز ساخته شده‌اند.
  اما اگر کلاس استخر و امکانات موجود در آن برای شما مهم است می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر وارد فضای بهتر و سرپوشیده ی استخرهایی چون آبدرمانی ایرانیان، آب‌درمانی شهر آفتاب، آب‌درمانی دره لر و... بشوید. که از طریق لوله‌کشی از مرکز چشمه‌های آب گرم ،آب آن‌ها تامین می شود.

 • روستای آلوارس : روستایی با قدمت 3هزارساله که در فاصله دوازده کیلومتری غرب سرعین قرار دارد.دارای آب ‌وهوایی بسیار خنک و سرسبزی عجیب و بهشت گونه . در این جا چشمه‌های زیادی را می‌بینید که از دامنه سبلان سرچشمه گرفته‌اند. یکی از چشمه‌های معروف این روستا که ((مین بلاغ)) (به معنی هزارچشمه) نام دارد، در محیطی سرسبز و آرام قرار گرفته و درون آب زلال آن می‌توانید ماهی‌های قزل‌آلا را در حال شنا ببینید. گل های لاله و ختمی هم رنگ زیبایی به رنگ سبز این بهشت روی زمین داده‌اند. برای سفر به این روستا حتماً باما در تماس باشید و اگر به آن سفر کردید از نان لواش و سرشیر طبیعی آن حتماً استفاده کنید.

  پیست اسکی آلوارس : پیست پوشیده از برف در 8 ماه از سال در دامنه سبلان و در نزدیکی روستای آلوارس که طولانی‌ترین زمان استفاده از پیست را در بین تمام پیست‌های کشور دارد.
  پیست آلوارس حدوداً 24 کیلومتر با سرپل فاصله دارد و در کنار اسکی می توانید از مناظر کوچ عشایر نیز استفاده نمایید. برای اجاره روزانه خانه در سرعین و اجاره روزانه منزل در سرعین به بخش سرعین سایت قصریاب مراجعه کنید.

  تپه باستانی آناهیتا در سرعین : تپه‌ای با قدمتی که به هزاره دوم میلادی می‌رسد و در این تپه وسایلی تاریخی پیدا شده که قدمت آن‌ را تایید می کند.

  روستای آتشگاه : روستای(( آق مام )) یا (( آتشگاه )) یکی از تاریخی‌ترین و معروف‌ترین مناطق تاریخی سرعین است در این روستا ویرانه‌های آتشکده (( آذرفریق)) که گفته می شود محل سکونت بزرگان آیین زرتشت در دوران ساسانیان بوده قرار گرفته است. در کنار آن امامزاده عبدالله و در پایین تپه آتشکده غاری به نام که (( کهل لر)) مشاهده می شود که البته کسی هم به داخل آن نمی‌رود.

  آبشار ورگه سران ،چاقورچوقورو دره گلستان هم از دیگر جاهای دیدنی سرعین می باشد.

 • عده‌ای از شهرهای ایران چهارفصل هستند یعنی در هر فصل سال رنگ و بوی خاص خود را دارند. سرعین هم جزو همین شهرهای چهارفصل است که زیبایی‌های هر فصل آن در نوع خودش دلنشین است.
  در نظراتی که پیش‌تر از مسافران شنیده‌ایم اواخر فصل بهار و اواخر فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به این شهر توریستی است. اما اگر مباحث مالی سفر را هم در نظر دارید و با سردی شدید هوا مشکل ندارید بهتر است در پاییز و زمستان به سرعین بروید. زیرا به دلیل کم شدن تعداد مسافر قیمت‌ها هم به‌ تدریج کاهش پیدا می‌کند.