بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در ایلام

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در ایلام

سوئیت در ایلام

ایلام به دلیل قدمت تاریخی بالا پر از آثار تاریخی بوده و طبیعت بکر و دست‌نخورده آن موجب شده اخیراً مورد توجه قرار گیرد و مسافران را به سمت خود بخواند.

این شهر دارای آسیاب‌های قدیمی بسیاری است که تعداد آن‌ها از ده‌ها فراتر می رود آسیاب‌های قبا، کاظم بیک تنور خان، کلای و…

 از دیگر آثار تاریخی این شهر می‌توان سنگ‌ نوشته گل‌گل با قدمت 3 هزارساله که به دوران آشور برمی‌گردد ،گورستان چنار که به هزار سال قبل از میلاد قدمت آن می رسد و مردگان درون خمره هایی به همراه وسایل خود در آن دفن شده‌اند، تپه ور کبود، آتشکده مشکان و چهارکافی.

 قلعه سام : این بنا  با مصالح سنگ و گچ در دوران ساسانی ساخته شده و به‌صورت مدفون و نیمه مدفون باقی مانده است.

 قلعه والی:  توسط غلامرضا خان والی ساخته شده و اکنون موزه مردم‌شناسی ایلام نیز در همین نقطه واقع شده.

 آثار طبیعی ایلام بسیار خاص و بکر است و اگر قصد عبور از ایلام را دارید با استفاده از اجاره منزل یک‌ روزه در ایلام در سایت ما یک روزبیشتر در این شهر اقامت گزیده و از طبیعت آن دیدن فرمایید.

دیدنی‌های طبیعی زیبایی همچون دره ارغوان که در اردیبهشت درختان آن کاملاً به رنگ صورتی درمی‌آیند. آبشار اما که ارتفاع آن 20 متر است. البته در شهرستان ملکشاهی استان ایلام واقع شده، اما بدلیل طبیعت زیبای آن اهالی ایلام آخر هفته را در آن‌جا می‌گذرانند و بهترین فصل سفر به آن بهار است.

اجاره سوئیت ارزان در ایلام

 هزینه سفر به ایلام آن‌چنان بالا نیست و بستگی به میزان دلخواه شما دارد. اما سایت قصریاب می توانست شما را به  جهت محدود بودن هتل‌ها در این شهر و در جهت یافتن اقامتگاهی مناسب برای رزرو سوئیت در ایلام ، اجاره سوئیت آپارتمان در ایلام ، اجاره سوئیت روزانه در ایلام ، اجاره منزل مبله در ایلام و اجاره آپارتمان مبله در ایلام یاری کند تا هرچه بهتر و بیشتر به کیفیت و صرفه‌جویی هزینه‌ای سفر شما افزوده باشد.

 • برای سفر به این شهر از دو وسیله خودرو و هواپیما هواپیما می‌توان استفاده کرد. زیرا ریل قطار در آن موجود نمی‌باشد.
  اگر از خودرو استفاده می‌کنید بهترین راه ورود از کرمانشاه و از شمال شرق است که دو راه دارد اولین آن از همین و کمربندی شرقی آن و پر از پیچ وخم است. دومی از اسلام‌آباد غرب و ارتفاع ارتفاعات قلاجه که مسیر قدیمی ایلام به کرمانشاه است.
  فاصله کرمانشاه تا ایلام 168 کیلومتر میباشد که حدودا 5/1 ساعت فاصله زمانی با خودرو است.
  باید توجه کنید که سفر هوایی فقط از تهران به ایلام و بالعکس قابل انجام است.
  فاصله تهران تا ایلام نیز با خودرو 672 کیلومتر و حدود 8 ساعت زمانبر است.

 • ایلام با شهرهای ایوان ، سیروان ، چرداول ، دره‌ شهر، مهران و از غرب با کشور عراق همسایه است که در مسیر مسافران کربلا قرار گرفته‌ و از این جهت می‌تواند اجاره سوئیت در ایلام قابل ‌توجه باشد .
  زبان رایج مردم ایلام کردی است اما به زبان لری و عربی هم در آن صحبت می‌شود.
  بلندترین کوه ایلام کان صیفی با ارتفاع 3062 متر است.
  مهم‌ترین مشخصه ایلام تنوع آب‌ وهوایی آنست زیرا مناطق میانی دارای آب ‌وهوای معتدل _ شمال و شمال شرق آن دارای آب‌وهوای کوهستانی با زمستان‌های بلندمدت و مناطق و مناطق غرب و جنوب غربی که جلگه ای هستند دارای آب‌وهوای گرمسیر که این خود باعث شده اجاره سوئیت ارزان در ایلام افزایش بدهد و مسافران زیادی را به خود جذب نماید.

 • ایلام شهری است در میان کوه‌ها و دره‌های بزرگ با تاریخ و تمدنی که پر از راز و رمز است این شهر دارای 194030 نفر جمعیت و منبع عظیمی از نفت و گاز است اما دامداری و کشاورزی پایه اقتصادی اصلی آن را تشکیل می دهد.
  این منطقه قبل از حکومت رضاخان لرستان پشتکوه نام داشت اما پس از این ‌که ایلات لرآن شکست خوردند حکومت مرکزی به دلیل عظمت ایلامیان باستان آن را ایلام نام‌گذاری کرد.
  (( عیلام )) در کتیبه‌های قدیمی و باستانی به معنی سرزمین کوهستان و سرزمین طلوع خورشید آورده شده است.

 • شاید آواز مردمان کرد بخصوص ایلامی‌ها را در راست‌گویی و میهمان ‌نوازی بارها شنیده باشید. اما اثبات این مدعا را می‌توان در مهمان ‌نوازی مردم ایلام نسبت به زائران اربعین پیدا کرد.
  درکل می توان گفت میهمان‌نوازی از شاخص‌های اصلی فرهنگ مردمان کرد است و با سفر به این شهر حتماً از برخورد گرم و مهربان آن‌ها لذت خواهید برد.