بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در اهواز

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در اهواز

اجاره سوئیت در اهواز

کلان‌شهر اهواز مرکز استان خوزستان ،  دارای جمعیت  1303000  نفر است و در رده هفتمین شهر پرجمعیت کشور قرار می گیرد.  رودخانه کارون پرآب‌ترین رودخانه ایران این شهر را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می کند.

 اهواز در زمان ساسانیان از شهرهای مهم منطقه خوزستان بوده و در محصولات نساجی شهرت داشته و به جهت قابل کشتیرانی بودن کارون ، تجارت در آن رونق فراوان داشته است. در سال‌های پس از فتح مسلمانان به جهت بسته شدن سد بر روی کارون اهواز رونق خوبی پیدا کرد ولی بعد از اواسط قرن 4 به دلیل جنگ‌های داخلی رو به ویرانی نهاد و حتی مدتی خالی از سکنه نیز شد.

 اهواز چهارمین میدان نفتی بزرگ ایران را دارد و پایتخت کتاب ایران نیز هست. این شهر ترکیبی از اقوام فارس زبان ، عرب و لرهای بختیاری است و اقلیت‌های دیگر دینی نیز در آن زندگی می کنند .

بخش بزرگی از استان خوزستان را جلگه تشکیل داده و شهر اهواز هم در بخش جلگه‌ای آن جای دارد آب و هوای اهواز بسیار گرم و به جهت قرار گرفتن در کنار رود کارون و نزدیکی به دریا مرطوب و گاهی شرجی است .

برای اجاره سوئیت ارزان در اهواز ، اجاره ویلا در اهواز ، اجاره منزل یک روزه در اهواز ، اجاره منزل مبله در اهواز ، اجاره خانه روزانه در اهواز ، اجاره اقامتگاه بوم گردی در اهواز و اجاره منزل روزانه در اهواز با سایت قصریاب در ارتباط باشید.

 • اسکله تفریحی اهواز » این اسکله در شرق کارون قرار گرفته وفضای ساحلی بسیار زیبا و دلپذیری دارد .از بهترین مناطق گردشگری اهواز است و دارای امکانات قایق سواری جت اسکی است.
  بازار عبدالحمید اهواز » قدیمی‌ترین و معروف ترین بازار اهواز که در دوران قاجار بنا شده . خانه دادرس نیز از آثار تاریخی ثبت ملی شده در این بازار است.
  پل سفید » پل معلق شهر اهواز که بسیاری با آن تصویری از اهواز در ذهن خود داریم. در این مکان می توانید عکس‌های زیبایی بگیرید. در عکس های دوران دفاع مقدس اواز نیز از این پل عکس های زیادی میبینید .
  مقبره علی بن مهزیار » فقیه و دانشمند شیعه که از یاران امام رضا علیه‌السلام بود.آرامگاه وی بسیار زیباست و برای زیارت مکان بسیار مناسبی است .

  پارک باغ ‌وحش اهواز ، پارک کوهساران بام اهواز ، بازار نادری اهواز ، پل طبیعت کیانپارس اهواز نیز از دیگر جاذبه‌های گردشگری اهواز هستند.

 • خرما اهواز » بهترین و باکیفیت‌ترین خرما را می‌توان از اهواز تهیه کرد. انواع خرما مانند : کبکاب ، خرمای شاکری ، خرمای زاهدی ، خرمای برخی و ...
  شیره خرمای اهواز نیز بسیار خوش‌مزه و طبیعی می باشد.
  حلوا شکری اهواز » حلواشکری اهواز بسیار پرمغز و لذیذ است و نسبت به دیگر قسمت‌های کشور در رده اول کیفیت قرار گرفته.
  صنایع دستی اهواز » قلم نی خوشنویسی ، احرامی ( نوعی پارچه سنتی ) و گلیم افشار ازجمله صنایع دستی اهواز است.
  اگر قصد سفر به اهواز را دارید سایت قصریاب شما را در جهت اجاره منزل روزانه در اهواز یاری خواهد کرد تا دیگر دغدغه اسکان یابی در شهر مقصد را نداشته باشید.

 • آداب و رسوم اهوازی‌ها در عیدها و مخصوصاً در ازدواج و بچه‌دار شدن با مناطق دیگر متفاوت است. مراسمات مختلفی همچون : گرگیعان ، دله قهوه و موارد دیگر هرساله در زمان مشخصی در این شهر برگزار می‌شود که هرکدام برای مردم اهواز اهمیت ویژه‌ای دارد.
  گرگیعان » در روز پانزدهم رمضان کودکان لباس نو می‌پوشند و در کوچه‌ها و خیابان‌ها راه می‌افتند و شعرهای خاص این روز را می‌خواند این کودکان همراه خود کیسه‌ای دارند که درب منازل را می‌زنند و درخواست عیدی می‌کنند.
  دله قهوه » ازجمله رسوماتی است که در آثار ملی ایران ثبت شده . در روزهای میهمانی بخصوص میهمانی‌های بین‌المللی قهوه به طرز خاص این مراسم دم می شود. در ظرف های خاصی هم که در میدان اصلی اهواز نیز مجسمه بزرگی از آن نصب شده که سرو میشود که نشانه اهمیت آن است . میهمان نیز باید فنجان قهوه را با دست راست خود بگیرد که اگر اینطور نباشد نشانه بی‌احترامیست. تکان دادن فنجان قهوه هم نشان از کافی بودن ریختن قهوه است.
  برای اجاره سوئیت روزانه در اهواز قصریاب بهترین گزینه‌ها را به شما نشان خواهد داد.