بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک

اجاره سوئیت در ارومیه

جستجوی پیشرفته

اجاره سوئیت در ارومیه

درباره شهر ارومیه

شهر ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی در شمال غربی کشور واقع شده است. این شهر به دلیل اقلیم خاصی که دارد دارای آب و هوای معتدل می باشد. این شهر سرسبز دارای مرز زمینی به نام  سرو می باشد که مسافران زیادی از این مرز زمینی به  خارج از کشور عزیمت می نمایند. برای اقامت در شهر ارومیه می توانید از اجاره سوئیت در ارومیه و اجاره روزانه سوئیت در ارومیه استفاده نمایید.

شهر ارومیه به دلیل داشتن تنوع پوشش گیاهی از زیبایی خاصی برخوردار می باشد. علاوه بر تنوع گیاهای تنوع ادیان و مذاهب نیز در این شهر وجود دارد. تنوع فرهنگ های مختلف و گویش های مختلف در این شهر زیبایی خاصی به این شهر داده است.

این شهر دارای مناطق زیبای گردشگری و آثار باستانی فراوان نظیر کلیساها و مساجد قدیمی و موزه ها می باشد . در ادامه به نحوه اجاره سوئیت در ارومیه و اقامت در این شهر و معرفی مناطق گردشگری و تفریحی و آثار باستانی شهر زیبای ارومیه مطالبی را خدمتتان ارائه می نماییم.

 • تفرجگاه بند

  کمتر کسی هست که به شهر ارومیه مسافرت نماید و از این منطقه زیبا دیدن ننماید. این منطقه زیبا و گردشگری در منار روستای بند واقع شده است . تفرجگاه بند دارای محیطی سرسبز و زیبا می باشد . آلاچیق های موجود در کنار جاده مکان مناسبی برای میل غذا می باشد . این منطقه گردشگری دارای کوه های بلند و زیبا می باشد که منظره زیبایی را برای مسافران پدید می آورد . حتما در سفر به ارومیه از این منطقه زیبا دیدن نمایید و لذت ببرید.

  پارک ساحلی ارومیه

  این پارک زیبا که در کنار رودخانه شهر چایی واقع شده است و در داخل شهر ارومیه قرار دارد زیبایی خاصی به شهر داده است. این پارک صبح ها و شب ها میزبان افرادی است که برای ورزش و شب نشینی به این پارک می روند. تنوع گل های زیبا در این پارک زیبایی خاصی به این شهر بخشیده است.

  کوه سیر

  این کوه در نزدیکی بافت شهری ارومیه قرار دارد . به دلیل وجود کلیسا در بالای آن گردشگران زیادی به این کوه عزیمت می نمایند. از بالای این کوه شهر زیبایی خاصی دارد به همین دلیل مسافران و اهالی شهر برای کوهنوردی به این کوه عزیمت می نمایند.

  دریاچه ارومیه

  این دریاچه در سال های گذشته به دلیل پر آب شدن مقصد گردشگران برای شنا و قایقرانی شد است.

 • بازار تاریخی ارومیه

  این بازار در مرکز شهر ارومیه قرار دارد و می تواند مقصد خریداران در این شهر قرار بگیرد.

  مجتمع تجاری تورک مال

  این مجتمع بزرگ دارای مراکز بزرگ خرید و هایپرمارکت های بزرگ و کافی شاپ های لوکس می باشد که می تواند تمامی نیازهای مسافران را برطرف نماید.

  بازار مرزی سرو

  این بازار در شهر مرزی سرو واقع می باشد. این بازار دارای مغازه های لوکس پوشاک می باشد که می توانید از این بازارچه خرید های خود را تکمیل نمایید.

 • از این شهر می توانید نقل های درجه یک با طمع های زعفرانی ، گل محمدی ، بیدمشک و طمع های مختلف می باشد . علاوه بر نقل ، حلواهای خوشمزه این شهر دارای محبوبیت زیادی می باشد . حلوای هویج و حلوای گردو از جمله حلواهای مشهور این دیار می باشد. عرقیجات بیدمشک ،بادرنجبویه ، بابونه و گلاب دارای طرفداران زیادی می باشد .

 • وبسایت قصریاب در حوزه اجاره سوئیت در شهر ارومیه فعال می باشد . اجاره سوئیت در ارومیه و اجاره ارزان سوئیت در ارومیه یکی از گزینه های مناسب برای اقامت در شهر می باشد . برای اجاره سوئیت می توانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.