بازنشانی گذرواژه

ثبت نام املاک
برای فعال کردن زوم کلیک کنید
بارگیری نقشه ها
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
جستجوی پیشرفته
Your search results

درباره قصریاب

1399/06/23 توسط هادی علیلو

درباره قصریاب

این روزها سفر کردن بخش مهمی از زندگی و بزرگترین تفریح هر انسانی در هر جامعه‌ای است. توسعه گردشگری موجب آشنایی با فرهنگ ها و آداب و رسوم یک جامعه و درک آسانتر ملل و اقوام در هر نقطه از دنیا می شود. توسعه صنعت گردشگری راهی برای داشتن فکر و روحیه نو و شروع تجربه های خاطره انگیز برای زندگی جدید است و مهمتر از همه اینکه گردشگران هرجا که قدم بگذارند آبادانی و رونق اقتصادی را هم با خود به همراه دارند.

کاری که ما در طی مدت فعالیت خود انجام داده ایم شناسایی نیاز گردشگران به اقامت در اقامتگاه هایی غیر از هتل با محیطی صمیمی تر ، راحت تر ، شاد تر ، کم هزینه تر و نزدیک به فرهنگ انسانی و جغرافیایی بوده است. بنابراین سعی کرده‌ایم تا در تمامی شهرها و روستاهای کشور تمام واحد های اقامتی از جمله سوئیت ها ویلا ها هتل آپارتمان ها و اقامتگاه‌های بومگردی را در یک پلتفرم گرد هم بیاوریم. قصریاب همان شرکتی است که تمام نیازهای گردشگران به اقامتگاه دلخواهشان را به آنها پیشنهاد می‏دهد.

تنوع اقامتگاه‌ها :

قصریاب سعی بر آن داشته است تا تمامی واحد های اقامتی جذاب و متناسب با گردشگران را به آنها معرفی و پیشنهاد نماید. این اقامتگاه ها از ویلایی در دل جنگل و کنار دریا تا خانه‌ای بسیار باصفا در کنار رودخانه در دل روستای خوش آب و هوا است.

قصریاب
قصریاب
قصریاب
قصریاب

کاهش هزینه‌های سفر :

یکی از عمده هزینه های سفر، هزینه اقامتگاهی است که در طول سفر در آن زندگی می کنیم. قصریاب سعی کرده است تا هزینه اقامت در واحدهایش، در مناسبترین حالت ممکن باشد و این مزیت اصلی سایت قصریاب نسبت به سایر وبسایت های معتبر است.

چیز هایی مهمتر از بازدید از جاذبه‌های تاریخی :

میزبانان ما راهنمای سفر شما هستند تا بتوانید به راحتی، بهترین و خوشمزه ترین غذا های محلی، معروف ترین و باکیفیت ترین صنایع دستی و ناشناخته ترین جاذبه های بهشتی را شناسایی کنید.